26 - 28 ВЕРЕСНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ЕКСПОФОРУМ «БУДІВНИЦТВО. АРХІТЕКТУРА. НЕРУХОМІСТЬ»

           26 - 28 вересня «Київський Міжнародний Контрактовий Ярмарок» за участі  Будівельної палаті України проводить в Міжнародному Виставковому Центрі на Лівому березі  Міжнародний Експофорум «Будівництво, Архітектура, Нерухомість».

На форумі  будуть представлені сучасні будівельні матеріали і передові технології, на експертному рівні знайдуть своє відображення провідні тенденції розвитку сучасного будівельного бізнесу.

Будівництво, Архітектура, Нерухомість у своїй експозиції охопить усі етапи сучасного будівництва - від проектування до внутрішнього оздоблення та інтер'єрних рішень.

Центральним тематичним заходом виставки стане круглий стіл  «Реалізація державних та регіональних  житлових програм – шлях до вирішення проблеми забезпечення житлом громадян, що потребують  соціального захисту», організаторами якого виступають Будівельна палата України за участі Асоціації міст України.

Для будівельників, архітекторів і проектувальників підготовлена актуальна бізнес-програма - галузевий форум «Будівельний комплекс України - перспективи та ризики», присвячений розвитку ринку нерухомості та інфраструктурного будівництва, конференція «Інтеграція будкомплексу України в систему стандартизації ЄС», Марафон проектів та інші заходи.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України