Привітання Президента Будівельної палати України П.С. Шилюка з нагоди 25-й річниці з дня створення Українського союзу промисловців і підприємців

       31 березня 2017 року Український союз промисловців і підприємців проводить урочистосте засідання присвячене 25-й річниці з дня створення Союзу.

            Президент Будівельної палати України  направив на адресу ювілярів привітання.

 

 

                                     Президенту Українського союзу

                                     промисловців і підприємців А.К.Кінаху,

                                     Членам УСППШановний Анатол
ію Кириловичу!

Шановні колеги, друзі!

Від імені Будівельної палати України приміть наші сердечні вітання з нагоди  25-річчя створення  Українського союзу промисловців і підприємців.

Ця дата – значна подія не тільки для членів Союзу промисловців і підприємців, але, без перебільшення, для всіх підприємств і організацій, що представляють реальний сектор економіки України.

У найскладніші для країни часи економічних змін саме Союз простягнув руку допомоги підприємствам, завдяки чому вони вистояли і зберегли промисловий потенціал. І сьогодні саме Ваша організація консолідує зусилля промисловців і підприємців у створенні сприятливих умов для розвитку економіки, поліпшення інвестиційного клімату країни. Думки Союзу, його пропозиції і законодавчі ініціативи враховуються при прийнятті найбільш відповідальних рішень щодо економічного розвитку країни.

Будівельники України цінують Вашу участь у становленні будівельного комплексу. І сприяє цьому тісна ділова співпраця, що склалась між Українським союзом промисловців і підприємців та Будівельною палатою України. Хочу висловити переконання, що і в подальшому наші спільні зусилля будуть спрямовані на зміцнення економіки нашої Держави.

З ювілеєм Вас, дорогі колеги і друзі! 

Нових Вам плідних ідей і починань, миру і достатку у Ваших оселях!