Перший віце-президент Будівельної палати України, член Правління УСПП С.Т. Сташевський взяв участь в розширеному засіданні Антикризової ради

         9 листопада 2018 року відбулося спільне розширене засідання Антикризової ради громадських організацій України та Правління УСПП, в якому взяв участь Перший віце-президент Будівельної палати України, член Правління УСПП С.Т. Сташевський.
 

У ході засідання були сформульовані вимоги та пропозиції у відстоюванні пріоритетів розвитку вітчизняної економіки, а також актуалізовано зміст «Платформи економічного патріотизму», ухваленої Антикризовою радою громадських організацій минулого року.

Як зазначалося, необхідність ґрунтовного розгляду нагальних проблем промисловців та підприємців пов'язана з низькою результативністю дій влади щодо реалізації сучасної промислової політики, подолання тенденцій деіндустріалізації, падіння якості трудового потенціалу, зняття регуляторних бар,єрів, захищеності бізнесу від пресингування з боку правоохоронних органів, кардинального покращення ділового клімату тощо. Означені чинники можуть значно поглибитися наслідок наступних виборних кампаній 2019 року, що, на думку учасників засідання, не повинні перетворитися на нові випробування економічної стабільності в країні.

Підсумки дискусій у ході спільного засідання Антикризової ради громадських організацій та Правління УСПП з найбільш актуальних проблем реального сектору національної економіки будуть покладені в основу об'єднаного порядку денного у сфері економічних перетворень та розвитку Всеукраїнського форуму бізнесу.

В ході дискусій також детально аналізувались проблеми будівельної галузі.

В засіданні брали участь члени Антикризової ради громадських організацій України, члени Правління та керівники Регіональних відділень УСПП, керівники громадських організацій, бізнесу, наукових інституцій, експерти і представники ЗМІ.

Будівельну палату України на заході представляв також  Віце-президент - виконавчий директор А.А. Дронь.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України