Засідання круглого столу «Розроблення містобудівної документації: особова справа населеного пункту» за участі Будівельної палати України

          21 червня 2018  року відбулося засідання круглого столу «Розроблення містобудівної документації: особова справа населеного пункту», організованого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Офісом ефективного регулювання (BRDO) за участі Будівельної палати.


                Окрім представників Мінрегіону та Офісу ефективного регулювання, у обговоренні взяли також участь член президії, голова Комітету аналітики будівельної галузі та менеджменту підприємств Будівельної палати А.Кармінський. Директор інституту «Діпромісто» І.Шпилевський, заступник керівника секретаріату профільного Комітету Верховної Ради України І.Казімірова, директор Департаменту містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації Д.Ликов.

У ході обговорення було наголошено на необхідності продовження і розширення дискусії з цього питання, приділивши увагу змістовній частині містобудівної документації і її ефективності.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України