6 червня 2018 року відбулося засідання профільного Комітету Верховної Ради України

    6 червня 2018 року відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства під головуванням першого заступника голови Комітету Д.Й. Андрієвського.

На засіданні були розглянуті і обговорені за участі Віце-прем’єр міністра – міністра Мінрегіону Г.Г.Зубка, заступника міністра Л.Р.Парцхаладзе та представників громадськості такі питання:

- законопроект про внесення змін до розділу IV “Прикінцеві та перехідні положення”  ЗУ “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” щодо термінів застосування фінансових санкцій за порушення законодавства у сфері комерційного обліку та до розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” ЗУ “Про житлово-комунальні послуги” щодо уточнення порядку введення в дію Закону;

- про проблемні питання вдосконалення законодавства у сферах містобудування, будівельної діяльності та ЖКГ (щодо підготовки до розгляду у другому читанні проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері містобудування;

- про звернення заступника голови КМДА Спасибка О. В. щодо застосування положень пункту 1 частини третьої статті 24 ЗУ “Про регулювання містобудівної діяльності” в частині можливості здійснення нового будівництва чи реконструкції об’єктів без затвердженого детального плану території.

У засіданні Комітету взяв участь член Президії, голова комітету з аналітики будівельної галузі і менеджменту підприємств Будівельної палати України А.М.Кармінський, який є членом експертної групи цього Комітету. Представник Палати надав відповідні пояснення та вніс пропозиції, які були враховані учасниками засідання.

Джерело: Прес-служба БПУ