Президент Будівельної палати України П.С. Шилюк з нагоди Дня журналіста зустрівся з представниками ЗМІ.

     
 


 

  6 червня, в день, коли в Україні традиційно відзначається День журналіста, відбулася зустріч керівництва Будівельної палати України з представниками ЗМІ, які спеціалізуються на висвітленні будівельної тематики.

Серед присутніх ветерани журналістського цеху - засновник Київського прес-клубу, заслужений журналіст України Ю.М. Пересунько, шеф-редактор видання «Будівельний журнал» Н. В. Онищенко, редактор всеукраїнського науково-технічного і виробничого журнал «БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ І ВИРОБИ, завідуюча інформаційно-аналітичного відділу Українського науково-дослідного і проектно-конструкторського інституту будівельних матеріалів та виробів О.А. Сучкова, редактор соціальних мереж Л.А. Грушевий, тележурналісти О.О. Онищенко, В.І. Сербін та інші відомі в галузі журналісти.

Віддаючи належне професійній майстерності, громадянській позиції та об'єктивності висвітлення діяльності Будівельної палати України і розвитку будівельної галузі України Президент Будівельної палати України, Герой України Петро Степанович Шилюк підкреслив особливе значення роботи журналістів у сучасних умовах.

П.С. Шилюк  розповів журналістам про проблеми галузі  і діяльність  БПУ щодо  їх  подолання. І тут надзвичайно корисною є журналістська інформаційна підтримка.

- Партнерські стосунки, що складаються між Будівельною палатою та профільними засобами масової інформації, дозволяють своєчасно доводити до громадськості інформацію про діяльність нашого професійного об'єднання, структур, що входять до його складу, знайомити з досягненнями будівельників, новітніми матеріалами та технологіями. Хай ваші публікації і надалі допомагають у вирішенні життєво важливих проблем, доходять до сердець людей, а журналістська праця постійно служить добру, утвердженню справедливості, миру і злагоди в суспільстві, - зазначив Петро Степанович, звертаючись до запрошених.

Президент Будівельної палати України привітав представників ЗМІ з професійним святом - Днем журналіста України і побажав усім присутнім здоров'я і натхнення на нові добрі справи. За вагомий внесок у висвітлення будівельної тематики та високий професіоналізм П.С. Шилюк вручив журналістам нагороди

Представників ЗМІ привітали також Перший Віце-президент Будівельної палати України С. Т. Сташевський та Віце-президент - Виконавчий директор Будівельної палати України А.А. Дронь, працівники Секретаріату БПУ.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України